Banyo Bataryaları Hakkında Merak Edilenler

Banyo Bataryaları Hakkında Merak Edilenler

29 Aralık 2017

Banyo bataryalarımız pirinç (sarı) hammaddeden üretilmiştir.Ve üzeri 1.sınıf krom kaplama ile kaplanmıştır.Asla kararma ve paslanmaz yapmaz.Paket içeriğinde 2 adet banyo batarya aynası ve contaları ile bağlantı nipelleri mevcuttur.

Aç kapa banyo bataryalarında yönlendirici yani divertör kaliteli haykar contalarda içermektedir.Bu sayede gönül rahatlığıyla uzun yıllar sıkıntısız arıza vermeden rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.Başlıca markalarımız eca, artema, artema punto, acr, acarlar, grohe, hansgrohe, vitra, kepez, kale, roxi dir.Banyo bataryası kartuşları seramik olduğundan on binlerce sıkıntısız aç kapa yapabilirsiniz.Ayrıca tüm ürünlerimizin 5 yıl garantisi bulunmaktadır.

Bütün banyo bataryalarının ölçüsü standard aynı mesafe olduğundan bütün banyolara uyum sağlamaktadır ve kolayca montajını gerçekleştirebilirsiniz. Banyo bataryalarına en uygun en ucuz fiyatlarla en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.Ayrıca web sitemizde banyo bataryaları bağlantı parçaları ayrıca satılmaktadır.Banyo bataryalarımız bütün duş setlerine uyum sağlamaktadır.

Bataryalarınızı temizlik esnasında kimyasal bazlı temizlik maddeleri kullanmayınız.Aksi takdirde banyo bataryanızın kromajına zarar verecektir. Aç- kapa sevmeyen müşterilerimiz için ise klasik çevirmeli batarya modellerimizde mevcuttur.Yüzlerce çeşit banyo bataryalarını içeren sayfamızı ziyaret etmek için websitemizde banyo bataryaları adlı kategorimizi ziyaret edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.